Żele intymne - obowiązkowe wyposażenie dla udanego stosunku

2021-12-07

Życie seksualne to jedno z najważniejszych aspektów każdego z nas, warto zatem uzupełnić je w żele intymne. Satysfakcjonujący stosunek jest fundamentem dobrych relacji związku, udanego dnia czy samopoczucia. Odpowiednie nawilżenie to podstawa udanego stosunku, które gwarantują żele intymne. Przyjrzyjmy się tym praktycznym produktom z bliska. Zaczynamy!


Różnorodność wyboru - dopasuj produkt wedle własnych preferencji

Żele intymne to szeroka gama produktów, która spełni wymagania najbardziej wysublimowane potrzeby. Wyróżnić możemy żele o różnorodnym smaku: soczysta truskawka, słodki banan, tajemnicza poziomka i wiele innych.

Dla fanów zapachu, można sięgnąć po produkty zapachowe. Nie dość, że nawilżenie będzie utrzymane na doskonałym poziomie, to dodatkowo w pomieszczeniu uniesie się przyjemna woń umilająca spędzanie wspólnych chwil.

Żele pełnią także różne funkcje, które są zależne od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Do naszej dyspozycji pozostają żele potęgujące doznania, dzięki którym orgazm jest niezwykle intensywny. Możemy wybrać także produkt rozgrzewający, dzięki któremu będziemy odczuwać przyjemne ciepło podczas stosunku. Dużą popularnością cieszą się także żele zwiększające wrażliwość okolic intymnych. Takie rozwiązanie ułatwia pobudzenie wrażliwych sfer, w celu odbycia satysfakcjonującego stosunku dla obydwu stron.

Żel intymny na bazie wody, to propozycja dla wyjątkowo delikatnych stref intymnych. Dobry lubrykant nie może podrażniać, uczulać, czy wywoływać nieprzyjemnego efektu szczypania. Co więcej, taki rodzaj lubrykantów nie pozostawia śladów na bieliźnie, jest łatwy do zmycia ze skóry oraz nie pozostawia tłustych plam. Jeśli szukamy więc rozwiązania wysoce naturalnego, żel intymny na bazie wody będzie strzałem w dziesiątkę. Co ważne, większość lubrykantów dostępnych na rynku oparte są na wodzie, w związku z czym wybór jest szalenie atrakcyjny.

Korzyści wynikające z używania żelu intymnego na bazie wody

Korzystanie z żeli niesie za sobą szeroką paletę korzyści. Przede wszystkim doznania są bardziej przyjemne i intensywne. Para nie odczuwa nieprzyjemnego uczucia suchości pochwy, które zazwyczaj potęguję używanie prezerwatyw.

Co więcej, stosowanie nawilżającego żelu znacznie zmniejsza ryzyka wszelkich mikrourazów, otarć, które są możliwe podczas stosunku. Co najważniejsze, żel pozwala na osiągnięcie uczucia komfortu dla każdej kobiety, zwłaszcza w sytuacji, gdy boryka się ona z suchością pochwy.

Nie musimy rezygnować z lubrykantów nawet wówczas, gdy jesteśmy alergikami czy mamy różnorodne problemy skórne, żel intymny na bazie wody będzie dla nas dokonałam rozwiązaniem.

Jak poprawnie używać lubrykantów?

Żele intymne to wysoce wydajne produkty. Już parę kropel wystarczy, by partnerzy odczuli odpowiednie nawilżenie. Żel nakładamy bezpośrednio na narządy płciowe. Produkt można zastosować zarówno tuż przed stosunkiem, jak również w trakcie. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od potrzeb kochanków. Podczas korzystania z lubrykantów nie wolno zapominać o odpowiedniej higienie. Stosowanie płynów ginekologicznych w połączeniu z lubrykantami jest gwarancją zdrowia oraz niesamowicie przyjemnych doznań. Zbyt obfite używanie lubrykantów może pozostawić plamy na bieliźnie, pościeli czy tapicerce. Warto zatem zastosować optymalną ilość, która ograniczy występowanie zabrudzeń.

Podaruj sobie i swojej partnerce bądź partnerowi produkt, dzięki któremu życie seksualne stanie się wyjątkowo komfortowe i atrakcje, bez obaw o bezpieczeństwo i higienę. Najwyższy wymiar przyjemność leży w zasięgu Twoich rąk.