Odsiwianie Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Podgląd
  100,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  1 Opinia o Produkcie

  2x Silver Stop - w zestawie taniej - Dostawa Gratis* Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki.

  100,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Podgląd
  150,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  3x Silver Stop - w zestawie taniej - Dostawa Gratis* Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki.

  150,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Podgląd
  200,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  4x Silver Stop - w zestawie taniej - Dostawa Gratis* Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki.

  200,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Podgląd
  50,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Silver Stop jest najskuteczniejszym środkiem pomagającym przywrócić naturalny kolor włosów. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do innych środków działanie SILVER STOP nie polega na efekcie koloryzującym. SILVER STOP działa nie tylko na włosy, ale też na ich cebulki. Oprócz przywrócenia włosom naturalnego koloru, można też zauważyć wzrost elastyczności,...

  50,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów